2015, Olandija, Olde Vechte vykę mokymai „Free Colors“.

Sužinojau apie programą iš draugės, kuri pasiūlė pasidomėti. Pirma susidomėjau, nes pasirodė aktualu vyrui, bet perskaičiusi programą užsimaniau ir pati sudalyvauti, nes pamaniau, kad tai bus tas iššūkis, kurio man seniai reikėjo, kad pakeisčiau savo mąstymą tam tikrose situacijose.

Mokymai truko beveik dvi savaites, pirmoji jų dalis buvo paskaitos, diskusijos ir užduotys vienam ir su grupėmis dirbant vidaus sąlygomis, o antroji, netikėtoji dalis vyko keliaujant po Olandijos miestus ir miestelius su kuprine ant nugaros. Tai buvo vienos iš įsimintiniausių, daugiausiai išbandymų pareikalavusių ir daugiausiai praktinės naudos dirbant su savimi ir su komanda davusių dienų gyvenime.

Žinoma, klajonės su grupėmis po Olandiją – tai buvo ypač naudinga po to, kai kelias dienas pasikalbėjome ir išklausėme daug idėjų iš mūsų trenerių. Paleisti į nežinomas vietas ir netikėtas situacijas savarankiškai, turėjome daugybę progų praktiškai pritaikyti tai, apie ką prieš tai tik kalbėjome, ir tokiu būdu mokymai įgavo trigubai didesnę vertę.

Būtent sau labiausiai pritaikau situaciją “Stop – correct – take action”, taip dažnai išvengiu skubotų klaidingų sprendimų, dažniau įvertinu savo poelgius iš šalies, ir sugebu juos laiku pataisyti, pakoreguoti.

Taip pat, bendrai mokymuose supratau, ir stengiuosi nepamiršti, kad yra labai svarbu daryti tai, ko nori ar ką reikia neabejojant ir savęs nestabdant. Mano viena iš didžiausių kliūčių sau pačiai buvo per didelė savikritika, abejonės savimi, kas mane dažnai sustabdydavo priimant svarbius sprendimus ir žengiant svarbius žingsnius.

Taip! Jau rekomendavau juos savo broliui rekomenduočiau todėl, kad mano nuomone, jie gali tapti labai svarbiu žingsiu einant link savo norimo tikslo, ypač užsidariusiam, neatsiskleidusiam, galbūt šiek tiek nedrąsiam ar nežinančiam kaip save išreikšti žmogui.

Grįžę iš mokymų, abu su vyru šiek tiek sugrįžome ir į senąją rutiną, bet visada stengiamės pasinaudoti įgauta patirtimi, kas mums padeda ir išspręsti iškilusias problemas ir klausimus.

Mano vyras Andrius dabar jau apsisprendęs dėl savo karjeros, pradėjęs dirbti naujoje kompanijoje. Manau, kad šie mokymai jam labia padėjo apsispręsti ir atrasti save.

Aš pagaliau įgyvendinau savo ilgalaikį tikslą ir įkūriau savo verslą.

Taip pat, pradėjau savanoriauti padėdama beglobiams gyvūnams, o ir namuose dabar jau turime dvi kates ir šuniuką.