Projektas “Make it work” (liet. “Padaryk taip, kad veiktų”) buvo inicijuotas Lietuvoje, ir mokymai vyko Širvintų raj. sodyboje “Dagnužis”. Projektas buvo vykdomas nuo 2013 metų Rugpjūčio 1 d. iki 2014 sausio 31 d. Projekto pagrindinė veikla – mokymai, paremti neformalaus ugdymo principais, o tikslinė grupė – jauni žmonės bei jaunimo darbuotojai. Pati mokymų veikla, į kurią suvažiavo dalyviai iš kelių Europos Sąjungos (ES) valstybių truko pilnas 8 dienas (2013 Rugsėjo 28 – Spalio 6 dienomis).

Aktyvus jaunimas ir jaunimo darbuotojai į mokymus susirinko iš Lietuvos, Latvijos, Jungtinių Karalysčių, Olandijos, Vengrijos, Rumunijos, Turkijos ir Ispanijos. Pagrindinė šio projekto tema buvo jaunų žmonių motyvavimas dalyvauti socialiniame gyvenime, skatinant jų kūrybiškumą ir ugdant kompetencijas. Orientuojamasi buvo į stipresnį savęs pažinimą, asmeninių savybių atskleidimą ir efektyvų jų panaudojimą praktikoje dirbant grupėse su skirtingų savybių bei kultūrų žmonėmis. Daugiau apie projektą: miw.synergylt.lt

This project has been funded with the support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

 

Projekto galerija
Pilnas albumas